Satın alma Linki:
Cihazı çok fazla sayıda uygulama ile check ettim, cihazın Netflix dışındaki kabiliyetlerine baktım , çünkü cihaz eğer Netflixi four okay izleyecekseniz bunu alacaksınız diye satılıyor…Youtube da herhangi bir hearth television incelemesi açsanız zaten netflix, hulu, amazon vs görürsünüz..Acaba cihazı alsak, Netflix harici uygulamalarda performansı nedir nasıldır? ..20 den fazla uygulama ve check 45 dakika sürdü, kuruluma ve cihaz detayları da dahildir, umarım faydalı bir çalışma olmuştur..

Uygulama linklerini aşağıda yazdım..ABONE OL butonuna basarak ,bu tür videoların devamına destek verebilirsiniz,..

Aptoide Television kurulum linki

Hearth television için özel uygulamalar linki

Aptoide Television den yüklenenler ; Kodi ,Sideloader, Puffin, Firefox, Iptv, Gseiptv,Stremio ,Aida64,Holo ve Atv launcher

Apktime

SmartYoutube

Film HD

Amazon playstore dan ; ES File,Downloader, Asphalt8, BeachBuggy,,AirScreen, Xvpn Merhaba ,yeni teknoloji, kişisel ve ev cihazları,motosikletler vb konularda amatör videolar paylaşmak için bu kanalı açtım.
Tamamen hobi olarak ”amatörce” video paylaşıyorum, ticari veya profesyonel olarak hiç bakmadım.
Cihazları sizlere tanıtıp , cihazların kullanımı ve performans testleri hakkında bilgi verip , seçim yapmanız konusunda yardımcı olmaya çalışıyorum.

Cihazlar incelendikten sonra bende beklemiyorlar, eğer video da yoksa, sonradan soracağınız bir uygulama çalışır mı? bilemem.Cihazlar ile ilgili yaşanan yazılım sıkıntıları, arızalar , ücretli platformalar(beinconnect,tivibu,dsmart vb..), IPTV ,Vod yüklemeleri , Gümrük ve Vergi mevzuatı , Kargo işlemleri, cihazlara Root atma, yurtdışı Alış veriş siteleri,uydu sistemi,modifiye vb.sorularınıza,konuların uzmanı olan çeşitli forumlar, telegram grupları, youtube videolarında , google da vs cevap arayabilirsiniz.

Elimden geldiğince tüm mesajları cevaplamaya gayret ediyorum.
Kanalıma gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür eder , esenlikler dilerim.
Saygılarımla.
Mithat Kılıç.

source